pressure gauge IDRO-1000B
huile
IDRO
reference : IDRO-1000B
Options
  • certificate of calibration
other products
CO-1000B
eau
CO-1000B
  • measuring : from 0 bar to 1000 bar  / from 0 PSI produits.à 14500 PSI
  • reference : CO-1000B
  • number of pistons : 2
Comparison bench high performance - hydraulic 1000 bar
See the details
CH2-1250B
huile
CH2-1250B
  • measuring : from 0 bar to 1250 bar  / from 0 PSI produits.à 18000 PSI
  • reference : CH2-1250B
  • number of pistons : 2
Comparison bench high performance - hydraulic 1250 bar
See the details
Suitcase with 17 standards adaptors
  • measuring : from 0 bar to 1200 bar
  • reference : OP0037
Suitcase with 17 standard adaptors 1200 bar