pressure gauge 222A-4000B
huile
222A
reference : 222A-4000B
Options
  • certificate of calibration
associated products
other products
CH2-4000B
huile
CH2-4000B
  • measuring : from 0 bar to 4000 bar  / from 0 PSI produits.à 60000 PSI
  • reference : CH2-4000B
  • number of pistons : 2
Comparison bench high performance - hydraulic 4000 bar
See the details
Cleaning bench OP0062
Cleaning bench OP0062
  • reference : OP0062
Cleaning bench for pressure gauges
See the details
  • measuring : from 0 bar to 2000 bar  / from 0 PSI produits.à 30000 PSI
  • reference : CH2-2000B
  • number of pistons : 2
Comparison bench high performance - hydraulic 2000 bar